Hizmetlerimiz

KURUMSAL
 • Web Tasarım

 • Her bütçeye, isteğe ve teklifler bütününe göre yaptığımız web tasarım projeleri, amaçladığınız kitlelere ulaşma potansiyeli ve kalitesindedir. Sitelerin sıfırdan tasarımı, hazır tasarım çeşitleri, elinizde olan tasaramın geliştirilmesi, web tasarım hizmetlerimiz çerçevesindedir.

 • Gelişen müşteri portföyümüz ve internet teknolojileri, bizleri sektörün diğer kulvarlarında da hizmet sağlayacak bir altyapıyı kurmak üzere girişimde bulunmaya mecbur kılmıştır.

  Medyamur  Web tasarım, Web yazılım, Arama motoru optimizasyon (seo), Kurumsal kimlik çalışmaları, Grafik tasarım, E-ticaret uygulamaları, Multimedia Interactive CD tasarımı hizmetleri sunan bir kuruluştur.
 • Mobil Uygulamalar

 • Uygulamanızı hazırlatırken hızla büyüyen ve Amerika akıllı telefon pazarının %60 'ına hakim olan Android platformunu unutmamalısınız. Mobil sektörün yükselen yıldızı Android, uygulama indirme istatistiğiyle kullanıcılarınız için her zaman cazip olacaktır.

 • Yazılım Hizmetleri

 • İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir.

  Medyamur, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan Yazılımnet, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

 • Kurumsal Kimlik & Reklam

 • Medyamur’un 3 Boyutlu Çalışma Disiplini, Kurumsal Kimlik hizmetinde “İletişim, Davranış ve Tasarım” olarak yansır.

  Kurumsal İletişim safhasını; geleneksel reklam araçları ve kanalları, sosyal medya, basın bültenleri, PR, danışmanlık, müşteri hizmetleri gibi alanlarda gerçekleştirir.

  Kurumsal Davranış içeriğini; alışkanlıklar, alım satım işlemleri prosedürleri, sosyal sorumluluk ve duyarlılık faaliyetleri gibi konularla doldurur ve tüm bunları bir makine gibi daima çalışır hâlde tutar.

 • Dijital Pazarlama Hizmetleri

 • Dijital pazarlama bir satış yöntemi değil; ulaşılan sonuçları sayesinde satış artışı sağlayan, bir ilişkilendirme ve iletişim sürecidir. Dijital Pazarlama, rekabet avantajı için yeni kaynaklara ulaşımı kolaylaştırma, aracısız dağıtım modeli, tedarik zincirinin optimizasyonu, yeni iş modelleri üretilmesi, ulaşılmamış alt segmentleri de hedefleyebilme, pazarı daha verimli kullanmak, daha dürüst ve şeffaf pazar döngüsü gibi avantajları da beraberinde getirmiştir.